top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja na twarzyUsuwanie włosków z brody

Elektroepilacja podbródka

Czas zabiegu: 1 godzina

Przybliżony koszt: 205 zł

Widoczne oraz niechciane owłosienie na twarzy od zawsze było utrapieniem wielu kobiet, ponieważ przyczynia się do powstawania kompleksów, czy utraty kobiecości. Usuwanie nadmiernej ilości włosków na brodzie metodą elektroepilacji gwarantuje, że znikną one na zawsze. Podczas zabiegu sonda urządzenia wprowadzana jest  w kierunku mieszka włosowego, a następnie krótkim impulsem prądu powoduje jego zniszczenie, w rezultacie włoski w danym miejscu nie odrastają. W naszym gabinecie specjalista pomoże usunąć niechcianą brodę nawet jeśli jej wzrost spowodowany jest zmianami hormonalnymi.
Zabieg skierowany jest również do Panów, którzy posiadają nieregularną brodę i pragną cieszyć się estetycznym wyglądem twarzy.

Elektroepilacja podbródka

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Zabiegi na twarz są zalecane na jesień

Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na pewne istotne informacje dotyczące zabiegów na twarz w okresie letnim. Zalecamy nie przeprowadzać takich procedur w trakcie letnich miesięcy ze względu na ryzyko wystąpienia przebarwień skóry po zabiegu.

Jednakże, chcielibyśmy Was zaprosić do wypełnienia formularza, pozostawiając swoje dane kontaktowe. W ten sposób będziemy mogli zapisać Was na listę oczekujących na jesień. W początkach września skontaktujemy się z Wami, aby zaplanować Waszą wizytę.

Z troską o Was, zespół elektroepilaсja.pl

Elektroepilacja opinie

Elektroliza podbródka - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja podbródka cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z brody

Chcesz pozbyć się włosów z brody i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z brody

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji