top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja męska > Usuwanie włosów z konturu brody

Elektroepilacja konturu brody u mężczyzn

Czas zabiegu: 1-2 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Męska twarz jest stworzona do noszenia brody i wąsów, a lekkie nieogolenie jest obecnie akceptowane jako norma i nadaje brutalny wygląd. Wszystko to jednak zmienia się, gdy golenie lub chęć usunięcia nie tylko sztywnych, ale i puchatych włosów, przesuwa strefę zarostu coraz dalej. Oznacza to, że golenie trzeba powtarzać każdego dnia, co wpływa na jakość skóry: podrażnienia i zacięcia. 

Nasz gabinet elektroepilacji oferuje usługi usuwania włosów dla mężczyzn w okolicy brody i wąsów, w tym wyraźne konturowanie i konturowanie. Elektroepilacja niszczy obszar wzrostu i każdy włos, niezależnie od jego właściwości, przestaje rosnąć. Jednocześnie wygląd blizn i oparzeń jest całkowicie wykluczony, dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu.

 W naszym gabinecie wykonamy dla Ciebie delikatny i bezpieczny zabieg elektroepilacji.

Elektroepilacja konturu brody u mężczyzn

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza włosów z konturu brody - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja konturu brody cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów konturu brody

Chcesz pozbyć się włosów konturu brody i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów konturu brody

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilację