top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja na twarzy Usuwanie włosów na linii czoła

Elektroepilacja czoła

Czas zabiegu: 1 godzina

Przybliżony koszt: 205 zł

Zaniżona lub zagęszczona linia włosów na głowie to częsty problem. Zabieg elektroepilacji pomoże skorygować (podnieść) linie włosów nadając twarzy bardziej otwarty, atrakcyjny wygląd. Podczas zabiegu do korzenia włosa wsuwana jest cieniutka sonda, a następnie za pomocą niewielkiej ilości prądu usuwany jest cały włos, w rezultacie dalszy porost zostaje zatrzymany. Po zabiegu przez kilka dni możliwe jest wystąpienie lekkiego podrażnienia jednak po wygojeniu skóry pozostaje już tylko cieszyć się idealną i wymarzoną fryzurą.

Elektroepilacja czoła

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja czoła opinie

Elektroliza czoła - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja czoła cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z czoła

Chcesz pozbyć się włosów z czoła i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z czoła

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji

bottom of page