top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja ciała Epilacja dolnej części pleców

Elektroepilacja dolnej części pleców

Czas zabiegu: 3-5 godziny

Przybliżony koszt: od 590 zł

Nadmierne owłosienie w dolnych lędźwiach - czy należy z nim walczyć? Mężczyźni, którzy mają Mężczyźni, którym często rosną włosy w dolnej części pleców, mają różne odpowiedzi na to pytanie. Natomiast dla dziewczyn odpowiedź jest jednoznaczna - oczywiście trzeba usunąć nadmierne owłosienie. Ale zrobienie tego samemu jest fizycznie niemożliwe. 

Rozwiązanie znajdziesz w naszym gabinecie, korzystając z usługi elektroepilacji na dolny odcinek pleców. Metoda ta pozwala usunąć wszystkie niechciane włosy niezależnie od typu skóry i koloru włosów. Zastosowanie nowoczesnego sprzętu sprawia, że możliwe jest usunięcie włosów na dolnej części pleców, nawet jeśli masz tatuaż.

Elektroepilacja dolnej części pleców

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza dolnej części pleców - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja dolnej części pleców cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów dolnej części pleców

Chcesz pozbyć się włosów dolnej części pleców i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów dolnej części pleców

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji