top of page

Elektroepilacja goleni

Czas zabiegu: 5 godzin

Przybliżony koszt: 930 zł

Masz dość ciągłego golenia? Czy chcesz mieć zagwarantowaną depilację nóg, aby nie musieć myśleć o tym przed wakacjami, basenami, siłowniami, być zawsze gotową na krótkie spódniczki i randki, zapomnieć o comiesięcznych wizytach w shugaringu i wosku oraz problemie podrażnień i wrastających włosków? 

Nasz gabinet jest gotowy, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele z elektrycznym usuwaniem włosów na dolnej części nogi. Metoda ta nie ma ograniczeń co do koloru skóry i struktury włosów, w przypadku żylaków wymagana jest konsultacja.

Umów się na zabieg depilacji nóg lub na konsultację, podczas której opowiemy Ci więcej o elektroepilacji i pokażemy jej działanie na niewielkim obszarze. Biorąc pod uwagę, że na nogach jest zwykle znaczna ilość włosów, sugerujemy, aby rozważyć zakup opakowania godzin dla pełnego kursu.

Elektroepilacja goleni

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

IMG_7547-11.jpg

Podwójna gładkość! Promocja 60+60

 Tylko teraz w czerwcu zapisz się do specjalistki od elektroepilacji, Julii Hanko, i otrzymaj 60 minut elektroepilacji na dowolną część ciała - pachy, linię brzucha, bikini, nogi (z wyłączeniem twarzy) - za niewiarygodną cenę, jedynie 205 złotych!

Ale to nie wszystko! Dodatkowo otrzymasz 60 minut gratis!

Ilość miejsc w ramach promocji jest ograniczona, dlatego nie przegap tej okazji! Zapisz się już teraz, wybierz dogodną datę i ciesz się niesamowicie gładką skórą!

Elektroepilacja opinie

Elektroliza goleni - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja goleni cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów  z goleni

Chcesz pozbyć się włosów  z goleni i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów  z goleni

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji