top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja męska > Usuwanie włosów z klatki piersiowej

Elektroepilacja klatki piersiowej u mężczyzn

Czas zabiegu: 2-5 godziny

Przybliżony koszt: od 390 zł

Współczesna moda wymaga zgrabnego i zadbanego ciała nie tylko od kobiet, ale także od mężczyzn. Czasy, kiedy obfite włosy były uważane za wyznacznik piękna, seksowności i męskości, minęły. Ale jeśli jesteś tylko nieśmiały z kilku sporadycznych zamków włosów, lub masz dobrą ilość włosów na ramieniu, elektryczne usuwanie włosów na ramieniu jest dla Ciebie.

 Nasz gabinet wykorzystuje zaawansowane techniki elektroepilacji, aby skutecznie usunąć niechciane włosy, pozostawiając Ci gładkie ramiona. Ewentualny dyskomfort podczas zabiegu korygowany jest za pomocą środków znieczulających. Pożegnaj się z nadmiarem włosów do ramion i poczuj nowy poziom pewności siebie.

Elektroepilacja klatki piersiowej u mężczyzn

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza włosów z klatki piersiowej - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja klatki piersiowej cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z klatki piersiowej

Chcesz pozbyć się włosów z klatki piersiowej i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z klatki piersiowej

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji