top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja męska > Usuwanie włosów z linii brzucha

Elektroepilacja linii brzucha u mężczyzn

Czas zabiegu: 2-4 godziny

Przybliżony koszt: od 390 zł

Owłosienie na brzuchu ma zwykle postać linii biegnącej od szczytu spojenia łonowego do pępka. Czasami jednak włosy rosną jeszcze wyżej, aż do linii klatki piersiowej. Współczesne standardy piękna i higieny dyktują warunki. 

Jeśli w przeszłości do usuwania włosów na ciele uciekali się głównie tancerze, artyści czy sportowcy, to dziś depilacja męska jest nie tylko uznawana za normalną, a w szeregu sytuacji wręcz zachęcana przez opinię publiczną. 

Nadmierne owłosienie ciała dokucza każdemu, zwłaszcza w okresie poprzedzającym wakacje i plażowanie. Nasz gabinet oferuje depilację męskiego brzuszka, dzięki której szybko, bezboleśnie i trwale pozbędziesz się zbędnego owłosienia. 
 

Elektroepilacja linii brzucha u mężczyzn

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza linii brzucha - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja linii brzucha cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z linii brzucha

Chcesz pozbyć się włosów z linii brzucha i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z linii brzucha

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji