top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja męska > Usuwanie włosów z nóg

Elektroepilacja stóp dla mężczyzn

Czas zabiegu: 1-2 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Wielu mężczyzn z nadmiernym owłosieniem na nogach zastanawia się, jak zatrzymać jego wzrost. Nasz salon elektroepilacji oferuje depilację nóg dla mężczyzn.

Możesz usunąć włosy całkowicie lub przerzedzić je, aby uzyskać bardziej estetyczny wygląd. Metoda elektroepilacji to jedyny zabieg, dzięki któremu usuwanie włosów jest punktowe i nieodwracalne. Dzięki naszej usłudze depilacji nóg, możesz czuć się pewnie i komfortowo we własnej skórze. 

Elektroepilacja stóp dla mężczyzn

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza włosów z nóg - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Ceny elektroepilacja nóg

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z nóg

Chcesz pozbyć się włosów z nóg i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z nóg

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji