top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja ciała Usuwanie włosów z pleców

Elektroepilacja pleców

Czas zabiegu: 3-5 godziny

Przybliżony koszt: od 590 zł

Natura "nagrodziła" człowieka włosami na całym ciele, także na na całym ciele, w tym na plecach. O ile dla mężczyzn owłosienie ciała nie jest naruszeniem pojęcia piękna, o tyle dla kobiet jest to problem, który wymaga starannych starań, by czuć się komfortowo na plaży, by czuć się pewnie w sukience z odkrytymi plecami i by po prostu być piękną i zadbaną. Depilacja pleców metodą elektroepilacji to nowoczesny i skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych włosów na dobre. W naszym gabinecie wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i wysokiej jakości materiały, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo klienta.

Elektroepilacja pleców

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza pleców - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja pleców cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z pleców

Chcesz pozbyć się włosów z pleców i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z pleców

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji