top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja męska > Usuwanie włosów z pleców

Elektroepilacja pleców u mężczyzn

Czas zabiegu: 2-5 godziny

Przybliżony koszt: od 390 zł

Usuwanie włosów staje się coraz bardziej popularne wśród silniejszej płci. Nasza usługa depilacji pleców jest przeznaczona do pozbycia się przez mężczyzn niechcianych włosów w tych miejscach na dobre.

 

Niezależnie od tego, czy chcesz uprościć swoją rutynę pielęgnacyjną, czy po prostu chcesz poczuć się pewniej i bardziej samowystarczalnie, nasz serwis może Ci pomóc. Elektroepilację wykonuje się poprzez wprowadzenie elektrody do podstawy mieszka włosowego i dostarczenie impulsu, który koaguluje (kauteryzuje) naczynia zasilające włos i komórki macierzyste. Włosy nie będą wtedy nigdy odrastać. 

Usługa ta zapewnia długotrwałe rozwiązanie problemu nadmiernego owłosienia na plecach i może stanowić przełom dla mężczyzn, którzy chcą poprawić swój wygląd.

Elektroepilacja pleców u mężczyzn

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza włosów z pleców - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja pleców cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z pleców metodą elektroepilacji

Chcesz pozbyć się włosów z pleców i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z pleców metodą elektroepilacji

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji