top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja ciała Usuwanie włosów z przedramion

Elektroepilacja przedramion

Czas zabiegu: 3-5 godziny

Przybliżony koszt: od 590 zł

Dłonie to część ciała, której często nie da się ukryć przez ubranie, dlatego wiele osób chce, aby ich dłonie wyglądały na zadbane i zgrabne. W dzisiejszych czasach posiadanie włosów na rękach może być wadą dla osób zaangażowanych w działalność publiczną. I nie każdy ma to szczęście, że ma tylko niepozorny flejtuch w tej okolicy. 

Najskuteczniejszą metodą długotrwałego usuwania włosów na ramionach jest elektroepilacja. Metoda elektroepilacji jest zatwierdzona przez stowarzyszenie medyczne, więc możesz być pewna jej bezpieczeństwa. W naszym gabinecie usuwamy niechciane włosy niezależnie od typu skóry, koloru czy rodzaju włosów. Usunięcie ręki odnosi się do dłoni do łokcia, przedramienia lub ramiona całkowicie. Wybierz dogodną godzinę i termin wizyty, a my z przyjemnością się z Tobą spotkamy!

Elektroepilacja przedramion

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza przedramion - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja przedramion cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z przedramion

Chcesz pozbyć się włosów z przedramion i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z przedramion

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji