top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja ciała Usuwanie włosów z ramion

Elektroepilacja ramion

Czas zabiegu: 3-5 godzin

Przybliżony koszt: od 590 zł

Ramiona to pierwsza część ciała, która zostaje odsłonięta, gdy robi się ciepło. Włosy do ramion występują u mężczyzn. Widoczne włosy do ramion rzadziej występują u dziewczynek. Ale nawet sporadycznie występujące ciemne włosy stanowią problem estetyczny.

Samodzielne usuwanie jest trudne, ponieważ włosy na ramionach nie są najwygodniejszą częścią ciała do skubania. Skubanie i golenie wokół ramion może sprawić, że będą one wyglądały na dużo grubsze.

Nasz gabinet jest gotowy zaoferować rozwiązanie tego problemu - elektroepilację włosów na ramionach. Elektroepilacja to punktowa metoda usuwania każdego włosa, który nigdy nie wracać. Zapisz się już dziś, a do wiosny będziesz miał gładkie, nieskazitelna skóra na twoich ramionach do wiosny.

Elektroepilacja ramion

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza ramion - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja ramion cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z ramion

Chcesz pozbyć się włosów z ramion i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z ramion

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji