top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja męska > Usuwanie włosów z ramion

Elektroliza męskich ramion

Czas zabiegu: 1-3 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Nasz salon elektroepilacji oferuje usługę usuwania niechcianych włosów na klatce piersiowej dla mężczyzn. Kulturyści i osoby podnoszące ciężary mają wydepilowane klatki piersiowe, ponieważ podkreśla to ich dobry wygląd i daje im lekką przewagę na zawodach.

 

Usługa ta jest bardzo popularna wśród męskich klientów naszego gabinetu, ponieważ zapewnia długotrwałe rozwiązanie problemu nadmiernego owłosienia na klatce piersiowej i zwiększa pewność siebie. Nie należy się niepokoić odrastaniem włosów po 2-3 tygodniach kuracji, nie oznacza to, że depilacja jest nieudana. Mamy po prostu imponujący zapas mieszków włosowych, z których stopniowo odrastają włosy. Usuwając jeden włos, dajemy sygnał do kiełkowania kolejnej partii mieszków włosowych. 

Możesz pocałować te niechciane włosy na klatce piersiowej pożegnać na zawsze, biorąc pełny kurs. Pozwól nam pomóc Ci osiągnąć idealny wygląd!

Elektroliza męskich ramion

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza włosów z ramion - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja ramion cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z ramion metodą elektroepilacji

Chcesz pozbyć się włosów z ramion i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z ramion metodą elektroepilacji

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji