top of page

Elektroepilacja ud

Czas zabiegu: 5 godzin

Przybliżony koszt: 930 zł

Owłosienie na udach nie jest rzadką przypadłością, nawet u kobiet. Dziedziczność i poziom hormonów również odgrywają rolę. Chcemy pozbyć się niechcianych włosów wszelkimi możliwymi sposobami. Skóra na naszych udach, zwłaszcza na wewnętrznej stronie, jest bardzo delikatna, a regularne golenie i inne zabiegi depilacji mogą łatwo spowodować podrażnienie skóry. Chcesz na zawsze pozbyć się niechcianych włosów na udach?

Elektroepilacja jest rozwiązaniem dla Ciebie! Ta metoda usuwania włosów jest zatwierdzona przez FDA w USA oraz przez niemiecki Związek Ustawowego Ubezpieczenia Zdrowotnego. Nie przegap szansy na pozbycie się niechcianych włosów i poczucie pewności siebie. Specjalista w gabinecie przeprowadzi Cię przez wszystkie niuanse elektroepilacji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby i osobliwości skóry. Możesz wybrać dogodną godzinę i termin wizyty w naszym salonie.

Elektroepilacja ud

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza ud - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja ud cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z ud

Chcesz pozbyć się włosów z ud i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z ud

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji