top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja męska > Usuwanie włosów na skroniach

Elektroepilacja męskic skroni

Czas zabiegu: 1 godzina

Przybliżony koszt: 205 zł

W przeciwieństwie do dziewczynek, włosy prawie całkowicie zasłaniają twarz mężczyzny. Niechciane włosy w okolicach skroni sprawiają, że już w tydzień po wizycie u fryzjera wyglądamy nieelegancko. Elektroepilacja może być stosowana do trwałej korekty okolic skroni.  

Struktura i kolor włosów, a także rodzaj i stopień ciemności skóry nie mają znaczenia. Elektroepilacja to usuwanie włosów ze skóry za pomocą wyładowania elektrycznego, które przykłada się do korzenia włosa.

Prąd elektryczny niszczy elementy mieszków włosowych, dlatego korzeń włosa pozbawiony jest niezbędnego odżywiania, traci swoją witalność i obumiera. A Ty zyskujesz pewność siebie w swoim wyglądzie.

 

Elektroepilacja męskic skroni

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza skroni - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja skroni cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów na skroniach

Chcesz pozbyć się włosów na skroniach i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów na skroniach

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji