top of page

O nas Elektroepilacja.pl

Elektroepilacja.pl powstała w 2022 roku. Do wykonywania zabiegów wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Zabiegi wykonywane są przez doświadczoną, przeszkoloną oraz wykształconą w kierunku medycyny kadrę. Oferujemy pełną opiekę od momentu zapisania się. Pomożemy Ci odpowiednio przygotować się do zabiegu, a podczas konsultacji nasz specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Musisz wiedzieć, że elektroepilacja to nie tylko zabieg przeprowadzony z wykorzystaniem prądu elektrycznego, ale przede wszystkim pozbycie się zbędnego owłosienia raz na zawsze. Dodatkowo w efekcie uzyskujesz idealnie gładką skórę bez stanów zapalnych, co również przyczynia się do zwiększenia pewności siebie, rozwiązania problemów z nieśmiałością oraz pozbycia codziennej frustracji związanej z innymi metodami usuwania zbędnego owłosienia.

Naszą misją jest niesienie pomocy innym ludziom oraz zapewnienie usług na jak najwyższym poziomie. Dzięki nam nasi pacjenci już teraz cieszą się gładką skórą, a w istocie stają się odważniejsi oraz szczęśliwsi, co potwierdzają wystawione opinie. Zapewniamy pełen komfort podczas zabiegu oraz przyjazną atmosferę. Tak samo jak Ty pragniemy cieszyć się pięknym ciałem bez zbędnego owłosienia, dlatego umów się już dziś na konsultację i poznajmy się bliżej.

IMG_9095_1.jpg

Zalety metody elektroepilacji

png (6).png

Jedyna metoda, która gwarantuje trwałe usunięcie włosów

png (7).png

Odpowiedni dla absolutnie wszystkich rodzajów skóry i włosów, umożliwia pracę na tatuażach

Całkowicie bezpieczny dla zdrowia i przepisywany przez lekarzy na herutyzm

- (2).png

Oszczędza pieniądze i czas w przeciwieństwie do innych metod usuwania włosów

Я электролог 2_edited.jpg

Poznajmy się :)

 

Mam na imię Christina, pochodzę z Mińska z Białorusi. Do Polski przeprowadziłam się wiosną 2022 roku. Wcześniej przez 5 lat pracowałam jako pielęgniarka na oddziale intensywnej terapii. Uwielbiałam swoją pracę, ponieważ dawała mi niesamowite poczucie satysfakcji przez możliwość czynienia dobra oraz pomocy innym. Nie chciałam z tego rezygnować, dlatego postanowiłam, że w Polsce będę kontynuować swoje dzieło i pomogę innym zadbać o swój wygląd.
 

To właśnie w Warszawie ukończyłam niezbędne szkolenia i zostałam elektrologiem, a dzięki swojemu doświadczeniu i wykształceniu w kierunku medycznym wiem jak zachować sterylność podczas wykonywania zabiegu oraz zadbać by cały proces przebiegł bezboleśnie. 

 

Wiem jak bardzo przerażające może być podjecie decyzji o zabiegu oraz rozmowa z obcą osobą na temat zbędnego owłosienia, dlatego w swoich działaniach kieruje się empatią, otwartością i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Zadbam by cały zabieg elektrolizy był dla Ciebie przyjemny i przeprowadzę Cię przez każdy jego etap, a jeśli nadal masz wątpliwości to po prostu napisz do mnie lub umów się na konsultację.

bottom of page