top of page

Strona główna > Usługi > Konsultacja

Konsultacje dotyczące usuwania włosów metodą elektroepilacji

Chcesz pozbyć się włosów na dobre i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi podczas konsultacji. Określimy Twój typ skóry, włosów oraz ewentualne przeciwwskazania. Przeprowadzimy również zabieg próbny trwający 15 minut podczas którego ustalimy Twój próg bólu i zaplanujemy dalszy przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Elektroepilacja męskich palców

Korzyści dla Ciebie

Zabieg przeprowadza specjalista z wykształceniem medycznym i doświadczeniem.

Dogodna lokalizacja, znajdujemy się w samym sercu Warszawy.

Indywidualne podejście oraz rozplanowanie zabiegu według potrzeb klienta.

Elektroepilacja cennik

Elektroepilacja - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja opinie

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji