top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja męska >

Elektroepilacja męska

Obecność włosów na ciele mężczyzny jest normalna. Jednak wiele osób czuje się niekomfortowo z nadmiernym owłosieniem, a golenie często powoduje podrażnienia. Usuwanie włosów u mężczyzn to nie tylko kwestia estetyczna, ale również higieniczna. W dzisiejszej rzeczywistości coraz więcej mężczyzn dba o siebie. 

Usuwanie włosów u mężczyzn różni się nieco od epilacja kobiet. Najczęściej epilowane miejsca to uszy, twarz, klatka piersiowa, brzuch, tył głowy, ramiona, plecy. Dzięki metodzie elektroepilacji, która polega na punktowym usuwaniu każdego włosa z osobna, nie jest możliwe całkowite usunięcie włosów z danego obszaru, a jedynie ich przerzedzenie dla lepszego wyglądu estetycznego. 

Elektroepilacja dla mężczyzn to doskonały sposób na skorygowanie brody i linii brwi, a także pozbycie się nadmiernego owłosienia na szyi. Oszczędzamy czas, pieniądze i nerwy. Udział w kursie to dożywotnia gwarancja gładkiej skóry i pewności siebie.

Elektroepilacja męska

Korzyści firmowe

Specjalista z wykształceniem medycznym i doświadczeniem

Znajdujemy się w samym sercu Warszawy

Indywidualne podejście i dostosowanie postępowania do każdego klienta

IMG_7547-11.jpg

Podwójna gładkość! Promocja 60+60

 Tylko teraz w czerwcu zapisz się do specjalistki od elektroepilacji, Julii Hanko, i otrzymaj 60 minut elektroepilacji na dowolną część ciała - pachy, linię brzucha, bikini, nogi (z wyłączeniem twarzy) - za niewiarygodną cenę, jedynie 205 złotych!

Ale to nie wszystko! Dodatkowo otrzymasz 60 minut gratis!

Ilość miejsc w ramach promocji jest ograniczona, dlatego nie przegap tej okazji! Zapisz się już teraz, wybierz dogodną datę i ciesz się niesamowicie gładką skórą!

Elektroepilacja opinie