top of page

Elektroepilacja stóp dla mężczyzn

Czas zabiegu: od 1-2 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Wielu mężczyzn z nadmiernym owłosieniem na nogach zastanawia się, jak zatrzymać jego wzrost. Nasz salon elektroepilacji oferuje depilację nóg dla mężczyzn.

Możesz usunąć włosy całkowicie lub przerzedzić je, aby uzyskać bardziej estetyczny wygląd. Metoda elektroepilacji to jedyny zabieg, dzięki któremu usuwanie włosów jest punktowe i nieodwracalne. Dzięki naszej usłudze depilacji nóg, możesz czuć się pewnie i komfortowo we własnej skórze.

Elektroepilacja stóp dla mężczyzn
| depilacja stóp dla mężczyzn

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Opinie elektroepilacja nóg

Elektroliza włosów z nóg - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z nóg

Chcesz pozbyć się włosów ​z nóg i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut

Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z czoła

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji

Cena zabiegu depilacji nóg u mężczyzn metodą elektroepilacji

Trudno jest określić dokładny koszt ze względu na indywidualne cechy każdej osoby. Podczas konsultacji, po oględzinach, mistrz oceni obszar i gęstość włosów i powie, ile czasu będzie potrzebne na usunięcie. W przybliżeniu może to być od 30 do 60 minut.

Czy elektroepilacji włosów na nogachodczuwany jest ból ?

Ponieważ odczuwanie bólu przez ludzi jest bardzo zróżnicowane, niemożliwe jest udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Elektroepilacja relaksującym, ale jest całkiem znośna. Podczas konsultacji wspólnie ustalimy Twoją wrażliwość.

Jeśli jesteś wrażliwy na ból, możesz samodzielnie nałożyć krem znieczulający na około 1 godzinę przed zabiegiem.

Jak bezpieczna elektroepilacja nóg u mężczyzn?

Zatwierdzona przez Amerykański Instytut Zdrowia (FDA) i Niemieckie Stowarzyszenie Lekarzy Ustawowego Ubezpieczenia Zdrowotnego, elektroepilacja męskich nóg trwale usuwa włosy za pomocą prądu elektrycznego, zapewniając, że procedura jest skuteczna i bezpieczna. Elektroepilacja jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry i włosów oraz dla osób w każdym wieku i o różnym pochodzeniu etnicznym, w tym osób z tatuażami

Jakie są skutki uboczne po elektroepilacji nóg u mężczyzn?

Może wystąpić tymczasowe zaczerwienienie lub podrażnienie skóry, ale zwykle ustępuje ono w krótkim czasie.

Jaki jest okres rekonwalescencji po elektroepilacji włosów nogach u mężczyzn

Okres rekonwalescencji jest zwykle minimalny. Zaleca się unikanie makijażu i intensywnej ekspozycji na słońce przez kilka dni.

elektroepilacji męskich nwystąpić ograniczenia aktywności ?

Zaleca się unikanie intensywnego tarcia lub wysokich temperatur w obszarze leczenia przez kilka dni. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się ze specjalistą.

Skuteczność elektroepilacji na jasne owłosienie w okolicy nóg u mężczyzn

W przypadku elektroepilacji kolor włosów nieWszystkie włosy, niezależnie od koloru, mogą zostać trwale usunięte.

Czy można usunąć włosy kręcone, siwe lub delikatne, lekko puszące się?

Tak, elektroepilacja może usunąć wszystkie włosy, niezależnie od ich struktury lub koloru.

Jak długo owłosienia męskich n za pomocą elektroepilacji?

Każdy jest inny, niektórzy ludzie mają gęste włosy, niektórzy mają rzadkie włosy, a czas potrzebny na usunięcie włosów z tego samego obszaru jest trudny do przewidzenia dla różnych osób. Jednak z każdą sesją będzie coraz mniej włosów w leczonym obszarze, co oznacza, że przy kolejnych zabiegach czas będzie się zmniejszał wraz z ceną sesji.

Ile sesji elektroepilacji nóg dla mężczyzn może być

Liczba zabiegów jest wysoce zindywidualizowana. Zależy od zastosowanej metody usuwania owłosienia, genetyki i hormonów. Średnio od 8 do 18 zabiegów.


Po zakończeniu cyklu elektroepilacji nie są wymagane żadne zabiegi podtrzymWłosy nie odrastają

W jaki sposób elektroepilacja może pomóc pozbyć się owłosienia na nogach u mężczyzn?

Elektroepilacja męskich nóg to skuteczna metoda usuwania owłosienia, która wymaga kilku sesji w celu całkowitego usunięcia

Jakie są zalety elektroepilacji w porównaniu z innymi metodami depilacji męskich nóg?

Elektroepilacja nóg u osiągnąć długotrwałe usunięcie owłosienia z precyzją i bezpieczeństwem

elektroepilacja może na innych obszarach ciała u mężczyzn poza nogami?

Tak, elektroepilacja może być usuwania włosów w innych obszarach ciała, ale wymaga konsultacji z naszym specjalistą. Nie należy również usuwać włosów z pieprzyka. Najpierw należy usunąć pieprzyk, a dopiero po jego wygojeniu zgłosić się na zabieg depilacji.

bottom of page