top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja intymna

Elektroepilacja intymna

Czasy, w których temat depilacji intymnej był przemilczany, bezpowrotnie minęły. Kobiety pokochały siebie i dbają o każdą część swojego ciała i nie wstydzą się o tym mówić. Co więcej, pewne mody nabrały kształtów. 

Elektrolizę intymną przeprowadza się w okolicy bikini, okolicy łonowej, a także na otoczkach brodawek sutkowych. Miejsca te są delikatne i wrażliwe, dlatego nasz gabinet oferuje zastosowanie znieczulenia aplikatorem z użyciem wyłącznie profesjonalnych, certyfikowanych kremów znieczulających, które są szybko działające i mają maksymalne działanie. 

Elektroepilacja jest bezpieczna. Zastosowany amperaż jest tak niski, że nie ma szkody dla zdrowia i urody. 

Elektroepilacja intymna

Korzyści firmowe

Specjalista z wykształceniem medycznym i doświadczeniem

Znajdujemy się w samym sercu Warszawy

Indywidualne podejście i dostosowanie postępowania do każdego klienta

Elektroepilacja opinie

Dla tych, którzy mają niski próg bólu, oferujemy rozwiązanie - bezpłatną anestezję w postaci kremu. Stosuj go 1-1,5 godziny przed zabiegiem, a gwarantuję wygodę i bezbolesność.

 

Ale to jeszcze nie wszystko. Aby zapobiec poceniu się i zapewnić wygodę podczas zabiegu znieczulenia, zalecamy również stosowanie specjalnej naklejki, którą również dostarczamy naszym klientom.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci komfort i wysoką jakość obsługi. Powierz nam się, a zrobimy wszystko, co możliwe, aby Twoja wizyta stała się przyjemną troską o siebie.

bottom of page