top of page

Męska elektroepilacja rąk

Czas zabiegu: od 1-2 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Bardzo często mężczyźni depilują się, ponieważ wymaga tego od nich praca zawodowa. Na przykład przy ubieganiu się o pracę w charakterze kucharza lub kelnera preferowani są kandydaci o gładkiej skórze rąk, bez nadmiernego owłosienia. Zadbane dłonie są bardzo ważne, ponieważ zawsze są na widoku.

Jeśli chcesz, aby Twoje dłonie zawsze wyglądały jak najlepiej, umów się z nami na wizytę już dziś. Nasz gabinet Electroepilation oferuje depilację pach dla mężczyzn.

Elektroepilacja jest bezpieczna, nie ma przypadku choroby spowodowanej lub przeniesionej przez elektroepilację. Nasz gabinet elektroepilacji wykorzystuje najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody sterylizacji, dezynfekcji i antyseptyki.

Elektroepilacja męska rąk
| depilacja męska rąk

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Opinie elektroepilacja rąk

Elektroliza rąk - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z rąk

Chcesz pozbyć się włosów z rąk i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut

Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z czoła

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji

Jak na dobre pozbyć się owłosienia pod pachami u mężczyzn?

dobre włosów pod pachami u mężczyzn ? już teraz na elektroepilacji! Nasza skuteczna technika depilacji Ci gładką skórę bez Nasi specjaliści pomogą Ci uzyskać pożądane rezultaty bez ryzyka.

Cena zabiegu depilacji męskich pach metodą elektroepilacji

Trudno jest określić dokładny koszt ze względu na indywidualne cechy każdej osoby. Podczas konsultacji, po oględzinach, mistrz oceni obszar i gęstość włosów i powie, ile czasu będzie potrzebne na usunięcie. W przybliżeniu może to być od 30 do 60 minut.

Czy podczas zabiegu elektroepilacji włosów na ramionachodczuwany jest ból ?

Ponieważ odczuwanie bólu przez ludzi jest bardzo zróżnicowane, niemożliwe jest udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Elektroepilacja relaksującym, ale jest całkiem znośna. Podczas konsultacji wspólnie ustalimy Twoją wrażliwość.

Jeśli jesteś wrażliwy na ból, możesz samodzielnie nałożyć krem znieczulający na około 1 godzinę przed zabiegiem.

Jak bezpieczna elektroepilacja okolic ramion u mężczyzn ?

Zatwierdzona przez Amerykański Instytut Opieki Zdrowotnej (FDA) i Niemieckie Stowarzyszenie Lekarzy Ustawowego Ubezpieczenia Zdrowotnego, elektroepilacja męskich ramion trwale usuwa owłosienie za pomocą prądu elektrycznego, zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Elektroepilacja jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry i włosów oraz dla osób w każdym wieku i o różnym pochodzeniu etnicznym, w tym osób z tatuażami

Jakie są skutki uboczne po elektroepilacji ramion u mężczyzn?

Może wystąpić tymczasowe zaczerwienienie lub podrażnienie skóry, ale zwykle ustępuje ono w krótkim czasie.

Jaki jest okres rekonwalescencji po elektroepilacji włosów pod pachami mężczyzn?

Okres rekonwalescencji jest zwykle minimalny. Zaleca się unikanie makijażu i intensywnej ekspozycji na słońce przez kilka dni.

Jak umówić się depilację męskich pach metodą elektroepilacji ?

Aby zarezerw męskich pach długość zabiegu i kliknij przycisk "Zarezerwuj termin". Następnie należy wybrać dogodną datę i godzinę w kalendarzu, wprowadzić swoje dane kontaktowe i obszar depilacji. Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta, będziesz musiał wypełnić kwestionariusz klienta. Po wizycie otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z potwierdzeniem wizyty, a na Twój adres e-mail zostaną wysłane materiały informacyjne, które pomogą Ci przygotować się do zabiegu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną w dowolny sposób. Link do rejestracji: https://www.elektroepilacja.pl/ru/book-online

Skuteczność elektroepilacji na jasne włosy w okolicy ramion u mężczyzn

W przypadku elektroepilacji kolor włosów nieWszystkie włosy, niezależnie od koloru, mogą zostać trwale usunięte.

Czy można usunąć włosy kręcone, siwe lub delikatne, lekko puszące się?

Tak, elektroepilacja może usunąć wszystkie włosy, niezależnie od ich struktury lub koloru.

Jak długo męskich włosów pod pachami za pomocą elektroepilacji?

Każdy jest inny, niektórzy ludzie mają gęste włosy, niektórzy mają rzadkie włosy, a czas potrzebny na usunięcie włosów z tego samego obszaru jest trudny do przewidzenia dla różnych osób. Jednak z każdą sesją będzie coraz mniej włosów w leczonym obszarze, co oznacza, że przy kolejnych zabiegach czas będzie się zmniejszał wraz z ceną sesji.

sesji elektroepilacji ramion u mężczyzn może być wymaganych?

Liczba zabiegów jest wysoce zindywidualizowana. Zależy od zastosowanej metody usuwania owłosienia, genetyki i hormonów. Średnio od 8 do 18 zabiegów.


Po zakończeniu cyklu elektroepilacji nie są wymagane żadne zabiegi podtrzymWłosy nie odrastają

W jaki sposób elektroepilacja może pomóc owłosienia na męskich ramionach?

Elektroepilacja rąk jest skuteczną metodą usuwania owłosienia, wymagającą kilku sesji w celu całkowitego usunięcia

Jakie są zalety elektroepilacji w porównaniu z innymi metodami depilacji męskich pach ?

Elektroepilacja rąk uzyskać długotrwałe usuwanie owłosienia z precyzją i bezpieczeństwem

bottom of page