top of page

Elektroepilacja męskich ramion

Czas zabiegu: od 1-3 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Nasz salon elektroepilacji oferuje usługę usuwania niechcianych włosów na klatce piersiowej dla mężczyzn. Kulturyści i osoby podnoszące ciężary mają wydepilowane klatki piersiowe, ponieważ podkreśla to ich dobry wygląd i daje im lekką przewagę na zawodach.

Usługa ta jest bardzo popularna wśród męskich klientów naszego gabinetu, ponieważ zapewnia długotrwałe rozwiązanie problemu nadmiernego owłosienia na klatce piersiowej i zwiększa pewność siebie. Nie należy się niepokoić odrastaniem włosów po 2-3 tygodniach kuracji, nie oznacza to, że depilacja jest nieudana. Mamy po prostu imponujący zapas mieszków włosowych, z których stopniowo odrastają włosy. Usuwając jeden włos, dajemy sygnał do kiełkowania kolejnej partii mieszków włosowych.

Możesz pocałować te niechciane włosy na klatce piersiowej pożegnać na zawsze, biorąc pełny kurs. Pozwól nam pomóc Ci osiągnąć idealny wygląd!

Elektroepilacja męskich ramion
| depilacja męskich ramion

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Opinie elektroepilacja ramion

Przeprowadzamy elektroepilację, opartą na indywidualnym dobieraniu czasu trwania procedury i ilości sesji. Nasi klienci czują się komfortowo podczas zabiegu, jednak zawsze oferujemy bezpłatną anestezję dla tych, którzy odczuwają dyskomfort.

Przed zabiegiem nie wymagane jest żadne specjalne przygotowanie. Po zapisaniu się otrzymają Państwo rekomendacje dotyczące pielęgnacji przed i po zabiegu na swoją skrzynkę mailową.

Koszt zabiegu zależy od czasu jego trwania oraz od obszaru i gęstości włosów. Podczas konsultacji mistrz oceni Państwa przypadek.

Poniżej na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak przebiega proces usuwania włosów i jak reaguje skóra. Zaczerwienienie i opuchlizna ustępują w ciągu 3–5 godzin i są to normalne reakcje skóry. Pełne gojenie następuje po 5–7 dniach.

Mamy otwarty czat dla Państwa pytań. Nie wahajcie się pisać do nas, zawsze chętnie pomagamy.

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z ramion metodą elektroepilacji

Chcesz pozbyć się włosów z ramion i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut

Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z czoła

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji

Jak trwale pozbyć się owłosienia na ramionach u mężczyzn?

dobre owłosienia na ramionach u mężczyzn ? już teraz na elektroepilacji! Nasza skuteczna technika usuwania Ci gładką skórę bez Nasi specjaliści pomogą Ci uzyskać pożądane rezultaty bez ryzyka.

Cena zabiegu depilacji okolic ramion u mężczyzn metodą elektroepilacji

Trudno jest określić dokładny koszt ze względu na indywidualne cechy każdej osoby. Podczas konsultacji, po oględzinach, mistrz oceni obszar i gęstość włosów i powie, ile czasu będzie potrzebne na usunięcie. W przybliżeniu może to być od 30 do 60 minut.

elektroepilacji włosów na ramionach u mężczyznwystępuje ból ?

Ponieważ odczuwanie bólu przez ludzi jest bardzo zróżnicowane, niemożliwe jest udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Elektroepilacja relaksującym, ale jest całkiem znośna. Podczas konsultacji wspólnie ustalimy Twoją wrażliwość.

Jeśli jesteś wrażliwy na ból, możesz samodzielnie nałożyć krem znieczulający na około 1 godzinę przed zabiegiem.

Jak bezpieczna elektroepilacja ramion u mężczyzn?

Zatwierdzona przez Amerykański Instytut Opieki Zdrowotnej (FDA) i Niemieckie Stowarzyszenie Lekarzy Ustawowego Ubezpieczenia Zdrowotnego, męska elektroepilacja ramion trwale usuwa włosy za pomocą prądu elektrycznego, zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Elektroepilacja jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry i włosów oraz dla osób w każdym wieku i o różnym pochodzeniu etnicznym, w tym osób z tatuażami

Jakie są skutki uboczne po elektroepilacji ramion u mężczyzn?

Może wystąpić tymczasowe zaczerwienienie lub podrażnienie skóry, ale zwykle ustępuje ono w krótkim czasie.

Jaki jest okres rekonwalescencji po elektroepilacji włosów na ramionach u mężczyzn

Okres rekonwalescencji jest zwykle minimalny. Zaleca się unikanie makijażu i intensywnej ekspozycji na słońce przez kilka dni.

Jak umówić się męską depilację ramion metodą elektroepilacji ?

Aby zarezerwować termin męskiej ramion długość zabiegu i kliknąć przycisk "Zarezerwuj termin". Następnie należy wybrać dogodną datę i godzinę w kalendarzu, wprowadzić swoje dane kontaktowe i obszar depilacji. Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta, będziesz musiał wypełnić kwestionariusz klienta. Po umówieniu się na wizytę otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z potwierdzeniem wizyty, a na Twój adres e-mail zostaną wysłane materiały informacyjne, które pomogą Ci przygotować się do zabiegu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną w dowolny sposób.

Skuteczność elektroepilacji na jasne włosy w okolicy ramion u mężczyzn

W przypadku elektroepilacji kolor włosów nieWszystkie włosy, niezależnie od koloru, mogą zostać trwale usunięte.

Czy można usunąć włosy kręcone, siwe lub delikatne, lekko puszące się?

Tak, elektroepilacja może usunąć wszystkie włosy, niezależnie od ich struktury lub koloru.

Jak długo owłosienia ramionach mężczyzn za pomocą elektroepilacji?

Każdy jest inny, niektórzy ludzie mają gęste włosy, niektórzy mają rzadkie włosy, a czas potrzebny na usunięcie włosów z tego samego obszaru jest trudny do przewidzenia dla różnych osób. Jednak z każdą sesją będzie coraz mniej włosów w leczonym obszarze, co oznacza, że przy kolejnych zabiegach czas będzie się zmniejszał wraz z ceną sesji.

sesji elektroepilacji u mężczyzn może być

Liczba zabiegów jest wysoce zindywidualizowana. Zależy od zastosowanej metody usuwania owłosienia, genetyki i hormonów. Średnio od 8 do 18 zabiegów.


Po zakończeniu cyklu elektroepilacji nie są wymagane żadne zabiegi podtrzymWłosy nie odrastają

W jaki sposób elektroepilacja może pomóc pozbyć się owłosienia na ramionach u mężczyzn?

Elektroepilacja męskich ramion to skuteczna metoda usuwania owłosienia, wymagająca kilku sesji w celu całkowitego usunięcia.

Jakie są zalety elektroepilacji w porównaniu z innymi metodami usuwania owłosienia z ramion u mężczyzn?

Elektroepilacja ramion u mężczyzn może zapewnić długotrwałe usunięcie owłosienia z precyzją i bezpieczeństwem.

bottom of page