top of page

Elektroepilacja męskic skroni

Czas zabiegu: od 1 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

W przeciwieństwie do dziewczynek, włosy prawie całkowicie zasłaniają twarz mężczyzny. Niechciane włosy w okolicach skroni sprawiają, że już w tydzień po wizycie u fryzjera wyglądamy nieelegancko. Elektroepilacja może być stosowana do trwałej korekty okolic skroni.

Struktura i kolor włosów, a także rodzaj i stopień ciemności skóry nie mają znaczenia. Elektroepilacja to usuwanie włosów ze skóry za pomocą wyładowania elektrycznego, które przykłada się do korzenia włosa.

Prąd elektryczny niszczy elementy mieszków włosowych, dlatego korzeń włosa pozbawiony jest niezbędnego odżywiania, traci swoją witalność i obumiera. A Ty zyskujesz pewność siebie w swoim wyglądzie.

Elektroepilacja męskic skroni
| depilacja męskic skroni

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Opinie elektroepilacja skroni

Elektroliza skroni - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.


Konsultacje dotyczące usuwania włosów na skroniach

Chcesz pozbyć się włosów na skroniach i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut

Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z czoła

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji

Jak na dobre pozbyć się owłosienia w okolicy skroni u mężczyzn?

trwale owłosienia w okolicy skroni u mężczyzn? już teraz na elektroepilacji! Nasza skuteczna technika depilacjiCi gładką skórę bez wysiłku. Nasi specjaliści pomogą Ci uzyskać pożądane rezultaty bez ryzyka. g

Cena zabiegu depilacji okolic skroni u mężczyzn metodą elektroepilacji

Trudno jest określić dokładny koszt ze względu na indywidualne cechy każdej osoby. Podczas konsultacji, po oględzinach, mistrz oceni obszar i gęstość włosów i powie, ile czasu będzie potrzebne na usunięcie. W przybliżeniu może to być od 30 do 60 minut.

elektroepilacji włosów w okolicy skroni u mężczyznból ?

Ponieważ odczuwanie bólu przez ludzi jest bardzo zróżnicowane, niemożliwe jest udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Elektroepilacja relaksującym, ale jest całkiem znośna. Podczas konsultacji wspólnie ustalimy Twoją wrażliwość.

Jeśli jesteś wrażliwy na ból, możesz samodzielnie nałożyć krem znieczulający na około 1 godzinę przed zabiegiem.

Jak bezpieczna elektroepilacja okolic skroni u mężczyzn?

Zatwierdzona przez Amerykański Instytut Zdrowia (FDA) i Niemieckie Stowarzyszenie Lekarzy Ustawowego Ubezpieczenia Zdrowotnego, męska elektroepilacja skroni trwale usuwa włosy za pomocą prądu elektrycznego, zapewniając, że procedura jest skuteczna i bezpieczna. Elektroepilacja jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry i włosów oraz dla osób w każdym wieku i o różnym pochodzeniu etnicznym, w tym osób z tatuażami

Jakie są skutki uboczne po elektroepilacji w okolicy skroni u mężczyzn?

Może wystąpić tymczasowe zaczerwienienie lub podrażnienie skóry, ale zwykle ustępuje ono w krótkim czasie.

Jaki jest okres rekonwalescencji po elektroepilacji włosów okolicy skroni u mężczyzn

Okres rekonwalescencji jest zwykle minimalny. Zaleca się unikanie makijażu i intensywnej ekspozycji na słońce przez kilka dni.

Jak umówić się na zabieg depilacji okolic skroni u mężczyzn metodą elektroepilacji ?

Aby umówić się na zabieg depilacji skroni u mężczyzn, wybierz długość zabiegu i kliknij przycisk "Umów się na wizytę". Następnie należy wybrać dogodną datę i godzinę w kalendarzu, wprowadzić swoje dane kontaktowe i obszar depilacji. Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta, będziesz musiał wypełnić kwestionariusz klienta. Po umówieniu się na wizytę otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z potwierdzeniem wizyty, a na Twój adres e-mail zostaną wysłane materiały informacyjne, które pomogą Ci przygotować się do zabiegu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną w dowolny sposób.

Skuteczność elektroepilacji na jasne włosy okolicy skroni u mężczyzn

W przypadku elektroepilacji kolor włosów nieWszystkie włosy, niezależnie od koloru, mogą zostać trwale usunięte.

Czy można usunąć włosy kręcone, siwe lub delikatne, lekko puszące się?

Tak, elektroepilacja może usunąć wszystkie włosy, niezależnie od ich struktury lub koloru.

Jak długo włosów okolicy skroni mężczyzn za pomocą elektroepilacji?

Każdy jest inny, niektórzy ludzie mają gęste włosy, niektórzy mają rzadkie włosy, a czas potrzebny na usunięcie włosów z tego samego obszaru jest trudny do przewidzenia dla różnych osób. Jednak z każdą sesją będzie coraz mniej włosów w leczonym obszarze, co oznacza, że przy kolejnych zabiegach czas będzie się zmniejszał wraz z ceną sesji.

Ile sesji elektroepilacji skroni u mężczyzn może być wymaganych?

Liczba zabiegów jest wysoce zindywidualizowana. Zależy od zastosowanej metody usuwania owłosienia, genetyki i hormonów. Średnio od 8 do 18 zabiegów.


Po zakończeniu cyklu elektroepilacji nie są wymagane żadne zabiegi podtrzymWłosy nie odrastają

W jaki sposób elektroepilacja może pomóc pozbyć się włosów w okolicy skroni u mężczyzn?

Elektroepilacja skroni u mężczyzn jest skuteczną metodą usuwania owłosienia, wymagającą kilku sesji w celu całkowitego usunięcia.

Jakie są zalety elektroepilacji w porównaniu z innymi metodami usuwania owłosienia w okolicy skroni u mężczyzn?

Elektroepilacja skroni u mężczyzn może zapewnić długotrwałe usunięcie owłosienia z precyzją i bezpieczeństwem.

bottom of page