top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja ciała 

Elektroepilacja ciała

Na urodę kobiety składa się wiele czynników, a niebagatelne znaczenie ma gładka i aksamitna skóra, bez jednego włoska.

Elektroepilacja to unikalna metoda, która pozwala pozbyć się niechcianych włosów na każdej części ciała na zawsze! Jest to technika jubilerska - każdy włosek jest usuwany indywidualnie. Możliwe jest usunięcie włosów absolutnie wszędzie, także pojedynczego włosa.

Główną zaletą elektroepilacji jest możliwość usunięcia wszystkich rodzajów włosów: twardych, cienkich, puszystych, jasnych i ciemnych, a także pozbawionych pigmentu. Nasz gabinet gwarantuje sterylność, bezpieczeństwo i korzystną metodologię płatności. Pozostać bardziej atrakcyjnym i pewnym siebie, czyż nie jest to spełnienie marzeń?

Elektroepilacja ciała

Korzyści firmowe

Specjalista z wykształceniem medycznym i doświadczeniem

Znajdujemy się w samym sercu Warszawy

Indywidualne podejście i dostosowanie postępowania do każdego klienta

IMG_7547-11.jpg

Podwójna gładkość! Promocja 60+60

 Tylko teraz w czerwcu zapisz się do specjalistki od elektroepilacji, Julii Hanko, i otrzymaj 60 minut elektroepilacji na dowolną część ciała - pachy, linię brzucha, bikini, nogi (z wyłączeniem twarzy) - za niewiarygodną cenę, jedynie 205 złotych!

Ale to nie wszystko! Dodatkowo otrzymasz 60 minut gratis!

Ilość miejsc w ramach promocji jest ograniczona, dlatego nie przegap tej okazji! Zapisz się już teraz, wybierz dogodną datę i ciesz się niesamowicie gładką skórą!

Elektroepilacja opinie