top of page

Elektroepilacja szyi

Czas zabiegu: od 1-3 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Piękna szyja jest ważnym aspektem atrakcyjności kobiety, ponieważ jest ona praktycznie zawsze otwarta i każda skaza, nieważne jak mała, jest natychmiast widoczna.

U niektórych dziewczyn włosy na karku reprezentowane są przez lekką puszystość, a u innych są ciemne i sztywne. Usuwa się je zazwyczaj u fryzjera podczas strzyżenia. Trzeba jednak odpowiednio często podcinać włosy. Bardziej drastyczne metody usuwania włosów w tej okolicy są niekomfortowe, ponieważ skóra na szyi jest bardzo delikatna, więc nawet drobny błąd może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji.

W naszym gabinecie można poddać się zabiegowi usunięcia każdego włosa, bez względu na jego kolor czy strukturę.
Usługa usuwania włosów na szyi metodą elektroepilacji pomoże Ci odzyskać pewność siebie. piękno.

Elektroepilacja szyi
| depilacja szyi

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Opinie elektroepilacja szyi

Przeprowadzamy elektroepilację, opartą na indywidualnym dobieraniu czasu trwania procedury i ilości sesji. Nasi klienci czują się komfortowo podczas zabiegu, jednak zawsze oferujemy bezpłatną anestezję dla tych, którzy odczuwają dyskomfort.

Przed zabiegiem nie wymagane jest żadne specjalne przygotowanie. Po zapisaniu się otrzymają Państwo rekomendacje dotyczące pielęgnacji przed i po zabiegu na swoją skrzynkę mailową.

Koszt zabiegu zależy od czasu jego trwania oraz od obszaru i gęstości włosów. Podczas konsultacji mistrz oceni Państwa przypadek.

Poniżej na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak przebiega proces usuwania włosów i jak reaguje skóra. Zaczerwienienie i opuchlizna ustępują w ciągu 3–5 godzin i są to normalne reakcje skóry. Pełne gojenie następuje po 5–7 dniach.

Mamy otwarty czat dla Państwa pytań. Nie wahajcie się pisać do nas, zawsze chętnie pomagamy.

Konsultacje dotyczące usuwania włosów na szyi

Chcesz pozbyć się włosów na szyi i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut

Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z czoła

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji

Jaki jest okres rekonwalescencji po elektroepilacji włosów na karku?

Okres rekonwalescencji jest zwykle minimalny. Zaleca się unikanie makijażu i intensywnego nasłonecznienia przez kilka dni.

Czy po zabiegu elektroepilacji włosów na karku mogą wystąpić ograniczenia aktywności?

Zaleca się unikanie intensywnego tarcia lub wysokiej temperatury w obszarze leczenia przez kilka dni. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, należy skonsultować się ze specjalistą.

Jak na dobre pozbyć się włosów na szyi?

Chcesz na dobre pozbyć się owłosienia z szyi? Zamów zabieg elektroepilacji już teraz! Nasza skuteczna technika depilacji szyi zapewni Ci gładką skórę bez wysiłku. Nasi profesjonaliści pomogą Ci uzyskać pożądane rezultaty bez ryzyka.

Cena zabiegu depilacji okolic szyi metodą elektroepilacji

Trudno jest określić dokładny koszt ze względu na indywidualne cechy każdej osoby. Podczas konsultacji, po oględzinach, mistrz ocenia obszar i gęstość włosów i powie, ile czasu będzie potrzebne na usunięcie. W przybliżeniu może to być od 30 do 60 minut.

Czy podczas zabiegu elektroepilacji włosów na karku występuje ból?

Ponieważ odczuwanie bólu przez ludzi jest bardzo zróżnicowane, niemożliwe jest udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na pytanie. Elektroepilacja nie jest zabiegiem relaksującym, ale jest całkiem znośna. Podczas konsultacji wspólnie ustalimy Twoją wrażliwość.

W przypadku zwiększonej wrażliwości na ból istnieje możliwość samodzielnego nałożenia kremu przeciwbólowego na około 1 godzinę przed zabiegiem.

Jak bezpieczna jest elektroepilacja w okolicy szyi?

Elektroepilacja szyi, zatwierdzona przez Amerykański Instytut Zdrowia (FDA) i Niemieckie Stowarzyszenie Lekarzy Ustawowego Ubezpieczenia Zdrowotnego, trwale usuwa włosy za pomocą prądu elektrycznego, zapewniając, że procedura jest skuteczna i bezpieczna. Elektroepilacja jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry i włosów oraz dla osób w każdym wieku i o różnym pochodzeniu etnicznym, w tym osób z tatuażami

Jakie są zalety elektroepilacji w porównaniu z innymi metodami usuwania owłosienia z szyi?

Elektroepilacja szyi zapewnia długotrwałe usuwanie owłosienia z precyzją i bezpieczeństwem.

Czy elektroepilacja może być stosowana na obszarach ciała innych niż szyja?

Tak, elektroepilacja może być stosowana do usuwania włosów w innych obszarach ciała, ale wymaga konsultacji z naszym specjalistą. Nie można również usunąć włosów z pieprzyka. Najpierw należy usunąć pieprzyk, a dopiero po jego wygojeniu zgłosić się na zabieg usuwania owłosienia".

Jak umówić się na zabieg usuwania owłosienia na karku metodą elektroepilacji?

Aby zarezerwować terminus zabiegu depilacji szyi, należy wybrać długość zabiegu i kliknąć przycisk "Zarezerwuj terminus". Następnie należy wybrać dogodną datę i godzinę w kalendarzu, wprowadzić swoje dane kontaktowe i obszar depilacji. Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta, będziesz musiał wypełnić kwestionariusz klienta. Po umówionej wizycie otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z potwierdzeniem wizyty, a na Twój adres e-mail zostaną wysłane materiały informacyjne, które pomogą Ci przygotować się do zabiegu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną w dowolny sposób. Link do rejestracji: https://www.elektroepilacja.pl/ru/book-online

Skuteczność elektroepilacji na blond włosach w okolicy karku

W przypadku elektroepilacji kolor włosów nie ma znaczenia. Wszystkie włosy, niezależnie od koloru, mogą zostać trwale usunięte.

Czy można usunąć włosy kręcone, siwe lub delikatne, lekko puszące się?

Tak, elektroepilacja pozwala usunąć wszystkie włosy, niezależnie od ich struktury czy koloru.

Jak długo trwa usuwanie włosów w okolicy szyi za pomocą elektroepilacji?

Każdy jest inny, niektórzy ludzie mają gęste włosy, niektórzy mają rzadkie włosy, a czas potrzebny na usunięcie włosów z tego samego obszaru jest trudny do przewidzenia dla różnych osób. Jednak z każdą sesją będzie coraz mniej włosów w leczonym obszarze, co oznacza, że przy kolejnych zabiegach czas będzie się zmniejszał wraz z ceną sesji.

Ile sesji elektroepilacji szyi może być wymaganych?

Liczba zabiegów jest wysoce zindywidualizowana. Zależy od zastosowanej metody depilacji, genetyki i hormonów. Średnio od 8 do 18 zabiegów.


Po kursie elektroepilacji nie są wymagane żadne zabiegi podtrzymujące. Włosy nie odrastają

bottom of page