top of page

Elektroepilacja stóp

Czas zabiegu: od 1-2 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Obecność niechcianych włosów na tylnej części stopy jest źródłem dyskomfortu dla wielu kobiet. Wymagają one regularnego usuwania, co może być dość uciążliwe. Ponadto usuwanie włosów nożyczkami, maszynką czy woskiem prowadzi do podrażnienia skóry, a ciągłe używanie depilatora jest bolesne. Nasz gabinet oferuje usługę depilacji elektrycznej grzbietów stóp. Zabieg polega na wykorzystaniu prądu elektrycznego do trwałego zniszczenia mieszków włosowych. Umów się na zabieg i pozbądź się niechcianych włosów.

Elektroepilacja stóp
| depilacja stóp

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Opinie elektroepilacja stóp

Przeprowadzamy elektroepilację, opartą na indywidualnym dobieraniu czasu trwania procedury i ilości sesji. Nasi klienci czują się komfortowo podczas zabiegu, jednak zawsze oferujemy bezpłatną anestezję dla tych, którzy odczuwają dyskomfort.

Przed zabiegiem nie wymagane jest żadne specjalne przygotowanie. Po zapisaniu się otrzymają Państwo rekomendacje dotyczące pielęgnacji przed i po zabiegu na swoją skrzynkę mailową.

Koszt zabiegu zależy od czasu jego trwania oraz od obszaru i gęstości włosów. Podczas konsultacji mistrz oceni Państwa przypadek.

Poniżej na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak przebiega proces usuwania włosów i jak reaguje skóra. Zaczerwienienie i opuchlizna ustępują w ciągu 3–5 godzin i są to normalne reakcje skóry. Pełne gojenie następuje po 5–7 dniach.

Mamy otwarty czat dla Państwa pytań. Nie wahajcie się pisać do nas, zawsze chętnie pomagamy.

Konsultacje dotyczące usuwania włosów na stopach

Chcesz pozbyć się włosów na stopach i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut

Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z czoła

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji

Jak bezpieczna jest elektroepilacja w okolicy nóg?

Zatwierdzona przez Amerykański Instytut Zdrowia (FDA) i Niemieckie Stowarzyszenie Lekarzy Ustawowego Ubezpieczenia Zdrowotnego, elektroepilacja nóg trwale usuwa owłosienie za pomocą prądu elektrycznego, zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Elektroepilacja jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry i włosów oraz dla osób w każdym wieku i o różnym pochodzeniu etnicznym, w tym osób z tatuażami

Jakie są skutki uboczne po elektroepilacji nóg?

Może wystąpić tymczasowe zaczerwienienie lub podrażnienie skóry, ale zwykle ustępuje ono w krótkim czasie.

Jaki jest okres rekonwalescencji po elektroepilacji włosów nogach?

Okres rekonwalescencji jest zwykle minimalny. Zaleca się unikanie makijażu i intensywnej ekspozycji na słońce przez kilka dni.

elektroepilacji włosów na nogachwystąpić ograniczenia aktywności ?

Zaleca się unikanie intensywnego tarcia lub wysokich temperatur w obszarze leczenia przez kilka dni. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się ze specjalistą.

Jak trwale pozbyć się owłosienia na nogach?

Chcesz na dobre pozbyć się owłosienia z nóg? Zgłoś się już teraz elektroepilacji! Ta szybka i skuteczna metoda depilacji wyraziście i atrakcyjnie. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci osiągnąć pożądane rezultaty bez żadnych kłopotów.

Cena zabiegu depilacji nóg metodą elektroepilacji

Trudno jest określić dokładny koszt ze względu na indywidualne cechy każdej osoby. Podczas konsultacji, po oględzinach, mistrz oceni obszar i gęstość włosów i powie, ile czasu będzie potrzebne na usunięcie. W przybliżeniu może to być od 30 do 60 minut.

sesji elektroepilacji nóg może być

Liczba zabiegów jest wysoce zindywidualizowana. Zależy od zastosowanej metody usuwania owłosienia, genetyki i hormonów. Średnio od 8 do 18 zabiegów.


Po zakończeniu cyklu elektroepilacji nie są wymagane żadne zabiegi podtrzymWłosy nie odrastają

W jaki sposób elektroepilacja może pomóc owłosienia na nogach?

Elektroepilacja nóg to skuteczna metoda usuwania owłosienia, wymagająca kilku sesji w celu całkowitego usunięcia włos

Jakie są zalety elektroepilacji w porównaniu z innymi metodami usuwania owłosienia z nóg?

Elektroepilacja nóg zapewnia długotrwałe usuwanie owłosienia z precyzją i bezpieczeństwem

elektroepilacja może obszarach ciała innych niż nogi?

Tak, elektroepilacja może być usuwania włosów w innych obszarach ciała, ale wymaga konsultacji z naszym specjalistą. Nie należy również usuwać włosów z pieprzyka. Najpierw należy usunąć pieprzyk, a dopiero po jego wygojeniu zgłosić się na zabieg depilacji.

Jak umówić się elektroepilację nóg ?

Aby zarezerwować termin nóg długość zabiegu i kliknąć przycisk "Zarezerwuj termin". Następnie należy wybrać dogodną datę i godzinę w kalendarzu, wprowadzić swoje dane kontaktowe i obszar depilacji. Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta, będziesz musiał wypełnić kwestionariusz klienta. Po wizycie otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z potwierdzeniem wizyty, a na Twój adres e-mail zostaną wysłane materiały informacyjne, które pomogą Ci przygotować się do zabiegu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną w dowolny sposób. Link do rejestracji: https://www.elektroepilacja.pl/ru/book-online

Skuteczność elektroepilacji na jasnych włosach w okolicy nóg

W przypadku elektroepilacji kolor włosów nieWszystkie włosy, niezależnie od koloru, mogą zostać trwale usunięte.

Czy można usunąć włosy kręcone, siwe lub delikatne, lekko puszące się?

Tak, elektroepilacja może usunąć wszystkie włosy, niezależnie od ich struktury lub koloru.

bottom of page