top of page

Elektroepilacja dolnej części pleców

Czas zabiegu: od 3-5 godziny

Przybliżony koszt: od 590 zł

Nadmierne owłosienie w dolnych lędźwiach - czy należy z nim walczyć? Mężczyźni, którzy mają Mężczyźni, którym często rosną włosy w dolnej części pleców, mają różne odpowiedzi na to pytanie. Natomiast dla dziewczyn odpowiedź jest jednoznaczna - oczywiście trzeba usunąć nadmierne owłosienie. Ale zrobienie tego samemu jest fizycznie niemożliwe.

Rozwiązanie znajdziesz w naszym gabinecie, korzystając z usługi elektroepilacji na dolny odcinek pleców. Metoda ta pozwala usunąć wszystkie niechciane włosy niezależnie od typu skóry i koloru włosów. Zastosowanie nowoczesnego sprzętu sprawia, że możliwe jest usunięcie włosów na dolnej części pleców, nawet jeśli masz tatuaż.

Elektroepilacja dolnej części pleców
| depilacja dolnej części pleców

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Opinie elektroepilacja dolnej części pleców

Elektroliza dolnej części pleców - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

​Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Konsultacje dotyczące usuwania włosów dolnej części pleców

Chcesz pozbyć się włosów dolnej części pleców i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut

Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z czoła

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji

elektroepilacji włosów w okolicy lędźwiowejwystąpić ograniczenia aktywności ?

Zaleca się unikanie intensywnego tarcia lub wysokich temperatur w obszarze leczenia przez kilka dni. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się ze specjalistą.

Jak na dobre pozbyć się owłosienia w dolnej części pleców?

Chcesz owłosienia w dolnej części pleców? Zgłoś się już teraz elektroepilacji! Ta szybka i skuteczna metoda depilacji lędźwi wyraziście i atrakcyjnie. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci osiągnąć pożądane rezultaty bez żadnych kłopotów.

Cena zabiegu usuwania owłosienia w okolicy dolnej części pleców metodą elektroepilacji

Trudno jest określić dokładny koszt ze względu na indywidualne cechy każdej osoby. Podczas konsultacji, po oględzinach, mistrz oceni obszar i gęstość włosów i powie, ile czasu będzie potrzebne na usunięcie. W przybliżeniu może to być od 30 do 60 minut.

elektroepilacji włosów w dolnej części ple ból ?

Ponieważ odczuwanie bólu przez ludzi jest bardzo zróżnicowane, niemożliwe jest udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Elektroepilacja relaksującym, ale jest całkiem znośna. Podczas konsultacji wspólnie ustalimy Twoją wrażliwość.

Jeśli jesteś wrażliwy na ból, możesz samodzielnie nałożyć krem znieczulający na około 1 godzinę przed zabiegiem.

Jak bezpieczna jest elektroepilacja w dolnej części pleców?

Zatwierdzona przez Amerykański Instytut Zdrowia (FDA) i Niemieckie Stowarzyszenie Lekarzy Ustawowego Ubezpieczenia Zdrowotnego, elektroepilacja lędźwiowa trwale usuwa włosy za pomocą prądu elektrycznego, zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Elektroepilacja jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry i włosów oraz dla osób w każdym wieku i o różnym pochodzeniu etnicznym, w tym osób z tatuażami

Jakie są skutki uboczne po elektroepilacji w okolicy lędźwiowej?

Może wystąpić tymczasowe zaczerwienienie lub podrażnienie skóry, ale zwykle ustępuje ono w krótkim czasie.

elektroepilacja może obszarach ciała innych niż dolna część ple

Tak, elektroepilacja może być usuwania włosów w innych obszarach ciała, ale wymaga konsultacji z naszym specjalistą. Nie należy również usuwać włosów z pieprzyka. Najpierw należy usunąć pieprzyk, a dopiero po jego wygojeniu zgłosić się na zabieg depilacji.

Jak umówić się na zabieg depilacji dolnej części pleców metodą elektroepilacji ?

Aby zarezerwować termin zabiegu odcinka lędźwiowego długość zabiegu i kliknąć przycisk "Zarezerwuj termin". Następnie należy wybrać dogodną datę i godzinę w kalendarzu, wprowadzić swoje dane kontaktowe i obszar depilacji. Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta, będziesz musiał wypełnić kwestionariusz klienta. Po wizycie otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z potwierdzeniem wizyty, a na Twój adres e-mail zostaną wysłane materiały informacyjne, które pomogą Ci przygotować się do zabiegu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną w dowolny sposób. Link do rejestracji: https://www.elektroepilacja.pl/ru/book-online

Skuteczność elektroepilacji na jasnych włosach w dolnej części pleców

W przypadku elektroepilacji kolor włosów nieWszystkie włosy, niezależnie od koloru, mogą zostać trwale usunięte.

Czy można usunąć włosy kręcone, siwe lub delikatne, lekko puszące się?

Tak, elektroepilacja może usunąć wszystkie włosy, niezależnie od ich struktury lub koloru.

Jak długo włosów lędźwiowej za pomocą elektroepilacji?

Każdy jest inny, niektórzy ludzie mają gęste włosy, niektórzy mają rzadkie włosy, a czas potrzebny na usunięcie włosów z tego samego obszaru jest trudny do przewidzenia dla różnych osób. Jednak z każdą sesją będzie coraz mniej włosów w leczonym obszarze, co oznacza, że przy kolejnych zabiegach czas będzie się zmniejszał wraz z ceną sesji.

Ile sesji elektroepilacji lędźwiowej może być

Liczba zabiegów jest wysoce zindywidualizowana. Zależy od zastosowanej metody usuwania owłosienia, genetyki i hormonów. Średnio od 8 do 18 zabiegów.


Po zakończeniu cyklu elektroepilacji nie są wymagane żadne zabiegi podtrzymWłosy nie odrastają

W jaki sposób elektroepilacja może pomóc owłosienia w dolnej części pleców?

Elektroepilacja lędźwiowa to skuteczna metoda usuwania owłosienia, wymagająca kilku sesji w celu całkowitego usunięcia

bottom of page