top of page

Elektroepilacja konturu brody u mężczyzn

Czas zabiegu: od 1-2 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Męska twarz jest stworzona do noszenia brody i wąsów, a lekkie nieogolenie jest obecnie akceptowane jako norma i nadaje brutalny wygląd. Wszystko to jednak zmienia się, gdy golenie lub chęć usunięcia nie tylko sztywnych, ale i puchatych włosów, przesuwa strefę zarostu coraz dalej. Oznacza to, że golenie trzeba powtarzać każdego dnia, co wpływa na jakość skóry: podrażnienia i zacięcia.

Nasz gabinet elektroepilacji oferuje usługi usuwania włosów dla mężczyzn w okolicy brody i wąsów, w tym wyraźne konturowanie i konturowanie. Elektroepilacja niszczy obszar wzrostu i każdy włos, niezależnie od jego właściwości, przestaje rosnąć. Jednocześnie wygląd blizn i oparzeń jest całkowicie wykluczony, dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu.

W naszym gabinecie wykonamy dla Ciebie delikatny i bezpieczny zabieg elektroepilacji.

Elektroepilacja konturu brody u mężczyzn
| depilacja konturu brody u mężczyzn

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Opinie elektroepilacja konturu brody

Przeprowadzamy elektroepilację, opartą na indywidualnym dobieraniu czasu trwania procedury i ilości sesji. Nasi klienci czują się komfortowo podczas zabiegu, jednak zawsze oferujemy bezpłatną anestezję dla tych, którzy odczuwają dyskomfort.

Przed zabiegiem nie wymagane jest żadne specjalne przygotowanie. Po zapisaniu się otrzymają Państwo rekomendacje dotyczące pielęgnacji przed i po zabiegu na swoją skrzynkę mailową.

Koszt zabiegu zależy od czasu jego trwania oraz od obszaru i gęstości włosów. Podczas konsultacji mistrz oceni Państwa przypadek.

Poniżej na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak przebiega proces usuwania włosów i jak reaguje skóra. Zaczerwienienie i opuchlizna ustępują w ciągu 3–5 godzin i są to normalne reakcje skóry. Pełne gojenie następuje po 5–7 dniach.

Mamy otwarty czat dla Państwa pytań. Nie wahajcie się pisać do nas, zawsze chętnie pomagamy.

Konsultacje dotyczące usuwania włosów konturu brody

Chcesz pozbyć się włosów konturu brody i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut

Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z czoła

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji

Jak pozbyć się zarostu i wąsów u mężczyzn?

Chcesz zarostu i wąsów u mężczyzn? Zgłoś się już teraz elektroepilacji! Ta szybka i skuteczna metoda depilacji brody i wyraziście i atrakcyjnie. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci osiągnąć pożądane rezultaty bez żadnych kłopotów.

Cena zabiegu depilacji brody i wąsika u mężczyzn metodą elektroepilacji

Trudno jest określić dokładny koszt ze względu na indywidualne cechy każdej osoby. Podczas konsultacji, po oględzinach, mistrz oceni obszar i gęstość włosów i powie, ile czasu będzie potrzebne na usunięcie. W przybliżeniu może to być od 30 do 60 minut.

elektroepilacji brody i wąsów u mężczyzn występuje ból ?

Ponieważ odczuwanie bólu przez ludzi jest bardzo zróżnicowane, niemożliwe jest udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Elektroepilacja relaksującym, ale jest całkiem znośna. Podczas konsultacji wspólnie ustalimy Twoją wrażliwość.

Jeśli jesteś wrażliwy na ból, możesz samodzielnie nałożyć krem znieczulający na około 1 godzinę przed zabiegiem.

Jak bezpieczna elektroepilacja brody i wąsów u mężczyzn ?

Elektroepilacja męskiej brody i wąsów, zatwierdzona przez Amerykański Instytut Zdrowia (FDA) i Niemieckie Stowarzyszenie Lekarzy Ustawowego Ubezpieczenia Zdrowotnego, trwale usuwa włosy za pomocą prądu elektrycznego, zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Elektroepilacja jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry i włosów oraz dla osób w każdym wieku i o różnym pochodzeniu etnicznym, w tym osób z tatuażami

Jakie są skutki uboczne po elektroepilacji brody i wąsów u mężczyzn?

Może wystąpić tymczasowe zaczerwienienie lub podrażnienie skóry, ale zwykle ustępuje ono w krótkim czasie.

Jaki jest okres rekonwalescencji po elektroepilacji brody i wąsów mężczyzn?

Okres rekonwalescencji jest zwykle minimalny. Zaleca się unikanie makijażu i intensywnej ekspozycji na słońce przez kilka dni.

Jak umówić się na zabieg depilacji brody i wąsów u mężczyzn metodą elektroepilacji ?

Aby zarezerwować termin męskiej brody i wąsów długość zabiegu i kliknij przycisk "Zarezerwuj termin". Następnie należy wybrać dogodną datę i godzinę w kalendarzu, wprowadzić swoje dane kontaktowe i obszar depilacji. Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta, będziesz musiał wypełnić kwestionariusz klienta. Po wizycie otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z potwierdzeniem wizyty, a na Twój adres e-mail zostaną wysłane materiały informacyjne, które pomogą Ci przygotować się do zabiegu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną w dowolny sposób.

Skuteczność elektroepilacji na jasne włosy w okolicy brody i wąsów u

W przypadku elektroepilacji kolor włosów nieWszystkie włosy, niezależnie od koloru, mogą zostać trwale usunięte.

Czy można usunąć włosy kręcone, siwe lub delikatne, lekko puszące się?

Tak, elektroepilacja może usunąć wszystkie włosy, niezależnie od ich struktury lub koloru.

Jak długo zarostu i wąsów mężczyzn za pomocą elektroepilacji?

Każdy jest inny, niektórzy ludzie mają gęste włosy, niektórzy mają rzadkie włosy, a czas potrzebny na usunięcie włosów z tego samego obszaru jest trudny do przewidzenia dla różnych osób. Jednak z każdą sesją będzie coraz mniej włosów w leczonym obszarze, co oznacza, że przy kolejnych zabiegach czas będzie się zmniejszał wraz z ceną sesji.

Ile sesji elektroepilacji brody i wąsów u mężczyzn może być

Liczba zabiegów jest wysoce zindywidualizowana. Zależy od zastosowanej metody usuwania owłosienia, genetyki i hormonów. Średnio od 8 do 18 zabiegów.


Po zakończeniu cyklu elektroepilacji nie są wymagane żadne zabiegi podtrzymWłosy nie odrastają

W jaki sposób elektroepilacja może pomóc włosów z brody i wąsów u mężczyzn ?

Elektroepilacja brody i wąsów u mężczyzn jest skuteczną metodą usuwania owłosienia, wymagającą kilku sesji w celu całkowitego usunięcia.

Jakie są zalety elektroepilacji w porównaniu z innymi metodami usuwania włosów z brody i wąsów u mężczyzn ?

Elektroepilacja brody i wąsów u mężczyzn pozwala osiągnąć długotrwałe usunięcie owłosienia z precyzją i bezpieczeństwem.

bottom of page