top of page

Elektroepilacja brwi

Czas zabiegu: od 1 godziny

Przybliżony koszt: od 240 zł

Elektroepilacja włosków brwiowych, w tym tzw. międzybrwi, pozwala na stworzenie pięknej, trwałej linii brwi. Bez względu na kolor i kierunek włosów, jeśli masz dość skubania i usuwania włosów, kontakt z naszym gabinetem rozwiąże problem na dobre. Metoda elektroepilacji niszczy mieszek włosowy, a konsekwencją tego jest zaprzestanie jego wzrostu. W tej okolicy ból nie jest intensywny w trakcie procesu. Osoby, które są przyzwyczajone do korygowania kształtu brwi pęsetą, nie zauważą większej różnicy.

depilacja brwi | eletropilacja brwi

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Opinie elektroepilacja brwi

Przeprowadzamy elektroepilację, opartą na indywidualnym dobieraniu czasu trwania procedury i ilości sesji. Nasi klienci czują się komfortowo podczas zabiegu, jednak zawsze oferujemy bezpłatną anestezję dla tych, którzy odczuwają dyskomfort.

Przed zabiegiem nie wymagane jest żadne specjalne przygotowanie. Po zapisaniu się otrzymają Państwo rekomendacje dotyczące pielęgnacji przed i po zabiegu na swoją skrzynkę mailową.

Koszt zabiegu zależy od czasu jego trwania oraz od obszaru i gęstości włosów. Podczas konsultacji mistrz oceni Państwa przypadek.

Poniżej na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć, jak przebiega proces usuwania włosów i jak reaguje skóra. Zaczerwienienie i opuchlizna ustępują w ciągu 3–5 godzin i są to normalne reakcje skóry. Pełne gojenie następuje po 5–7 dniach.

Mamy otwarty czat dla Państwa pytań. Nie wahajcie się pisać do nas, zawsze chętnie pomagamy.

Konsultacje dotyczące depilacji brwi

Chcesz pozbyć się włosów na dobre i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut

Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z czoła

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji

Cena zabiegu depilacji okolic brwi metodą elektroepilacji

Trudno jest określić dokładny koszt ze względu na indywidualne cechy każdej osoby. Podczas konsultacji, po oględzinach, mistrz oceni obszar i gęstość włosów i powie, ile czasu będzie potrzebne na usunięcie. W przybliżeniu może to być od 30 do 60 minut.

Czy podczas zabiegu elektroepilacji włosów w okolicy brwi występuje ból?

Ponieważ odczuwanie bólu przez ludzi jest bardzo zróżnicowane, niemożliwe jest udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Elektroepilacja nie jest zabiegiem relaksującym, ale jest całkiem znośna. Podczas konsultacji wspólnie ustalimy Twoją wrażliwość.

W przypadku zwiększonej wrażliwości na ból istnieje możliwość samodzielnego nałożenia kremu przeciwbólowego na około 1 godzinę przed zabiegiem.

Jak bezpieczna jest elektroepilacja w okolicy brwi?

Zatwierdzona przez Amerykański Instytut Zdrowia (FDA) i Niemieckie Stowarzyszenie Lekarzy Ustawowego Ubezpieczenia Zdrowotnego, elektroepilacja brwi trwale usuwa włosy za pomocą prądu elektrycznego, zapewniając, że procedura jest skuteczna i bezpieczna. Elektroepilacja jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry i włosów oraz dla osób w każdym wieku i o różnym pochodzeniu etnicznym, w tym osób z tatuażami

Jakie są skutki uboczne po elektroepilacji okolic brwi?

Może wystąpić tymczasowe zaczerwienienie lub podrażnienie skóry, ale zwykle ustępuje ono w krótkim czasie.

Jaki jest okres rekonwalescencji po elektroepilacji brwi?

Okres rekonwalescencji jest zwykle minimalny. Zaleca się unikanie makijażu i intensywnego nasłonecznienia przez kilka dni.

Czy po zabiegu elektroepilacji brwi mogą wystąpić ograniczenia aktywności?

Zaleca się unikanie intensywnego tarcia lub wysokich temperatur w obszarze leczenia przez kilka dni. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, należy skonsultować się ze specjalistą.

Skuteczność elektroepilacji na jasnych włoskach w okolicy brwi

W przypadku elektroepilacji kolor włosów nie ma znaczenia. Wszystkie włosy, niezależnie od koloru, mogą zostać trwale usunięte.

Czy można usunąć włosy kręcone, siwe lub delikatne, lekko puszące się?

Tak, elektroepilacja pozwala usunąć wszystkie włosy, niezależnie od ich struktury czy koloru.

Jak długo trwa usuwanie włosów z brwi za pomocą elektroepilacji?

Każdy jest inny, niektórzy ludzie mają gęste włosy, niektórzy mają rzadkie włosy, a czas potrzebny na usunięcie włosów z tego samego obszaru jest trudny do przewidzenia dla różnych osób. Jednak z każdą sesją będzie coraz mniej włosów w leczonym obszarze, co oznacza, że przy kolejnych zabiegach czas będzie się zmniejszał wraz z ceną sesji.

Ile sesji elektroepilacji brwi może być wymaganych?

Liczba zabiegów jest wysoce zindywidualizowana. Zależy od zastosowanej metody depilacji, genetyki i hormonów. Średnio od 8 do 18 zabiegów.


Po kursie elektroepilacji nie są wymagane żadne zabiegi podtrzymujące. Włosy nie odrastają

W jaki sposób elektroepilacja może pomóc pozbyć się monobrow?

Elektroepilacja brwi to skuteczna metoda usuwania monobrowów, wymagająca kilku sesji w celu całkowitego usunięcia.

Jakie są zalety elektroepilacji w porównaniu z innymi metodami depilacji brwi?

Elektroepilacja brwi pozwala uzyskać długotrwałe usunięcie owłosienia z precyzją i bezpieczeństwem.

Czy elektroepilacja może być stosowana na innych obszarach twarzy niż brwi?

Tak, elektroepilacja może być stosowana do usuwania włosów w innych obszarach twarzy, z wyjątkiem wewnętrznej strony uszu i nozdrzy, ale wymaga konsultacji z naszym specjalistą. Nie można również usunąć włosów z pieprzyka. Najpierw należy usunąć pieprzyk, a dopiero po jego wygojeniu zgłosić się na zabieg usuwania owłosienia".

bottom of page