top of page

Elektroepilacja

Elektroepilacja - metoda usuwania niechcianych włosów, która zdobyła już uznanie dziesiątków lat temu i nadal jest ulepszana. Istotą tej metody jest jej prostota i skuteczność. Mikrocienka elektrodę igłową wprowadza się w mieszek włosowy, a na jej końcu generowany jest impuls elektryczny o wysokiej częstotliwości, który wnika w najważniejszą, dolną część mieszka, tę odpowiedzialną za odnowienie wzrostu włosa, i niszczy ją. Działanie to odbywa się punkt po punkcie, bezpośrednio do każdego włosa z osobna. W miejscu, gdzie cebulka zostaje zniszczona, nigdy już nie pojawi się nowy włos.

Elektroepilacja jest jedyną skuteczną metodą usuwania niechcianych włosów, która działa niezależnie od koloru skóry, koloru i gęstości włosów. Po kursie zabiegów ElectroEpilation wzrost włosów zwykle nie wznawia się. Tylko w niewielkim procencie przypadków mogą powrócić sporadycznie głęboko osadzone włosy.

Warto podkreślić, że Elektroepilacja została wynaleziona już w 1869 roku i od tego czasu nie odnotowano ani jednego przypadku choroby wywołanej lub przeniesionej przez Elektroepilację, przy zastosowaniu pojedynczych igieł. Badania wykazują, że Elektroepilacja jest uznawana za skuteczną od ponad 140 lat, nie wymaga chemioterapii ani promieniowania, a jej sukces został uznany przez lekarzy i udokumentowany w setkach artykułów naukowych.

Nie ma lepszego sposobu na walkę z tym dodatkowym owłosieniem na ciele. Elektroepilacja została zatwierdzona przez Światową Organizację Zdrowia jako zabieg trwałego usuwania włosów. Ponad milion ludzi na całym świecie skorzystało z Elektroepilacji, by pozbyć się niechcianych włosów i cieszyć się gładką skórą. Nie wahaj się, wybierz Elektroepilację, by osiągnąć trwałe efekty i poczuć się pewniej w swoim ciele!
Elektroepilacja

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page