top of page

co jest lepsze elektroepilacja czy depilacja laserowa

Elektroepilacja jest skuteczniejszą metodą usuwania włosów, ponieważ całkowicie zatrzymuje ich wzrost, podczas gdy depilacja laserowa jedynie spowalnia ich wzrost i sprawia, że włosy stają się cieńsze. Elektroepilacja jest również odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów i skóry, podczas gdy depilacja laserowa działa lepiej na osoby o jasnej skórze i ciemnych włosach.

Elektroepilacja jest bezpieczna dla długotrwałego zdrowia i jest zatwierdzona przez FDA i niemieckie stowarzyszenie lekarzy. Natomiast depilacja laserowa może powodować ryzyko wystąpienia raka, co sprawia, że elektroepilacja jest preferowaną metodą. Przychodzą do mnie klienci, którzy podają ten właśnie powód jako swój argument. Konsultowały się ze swoimi lekarzami pierwszego kontaktu, do których mają zaufanie. Dlatego nie zrobili lasera i przez lata kpiły z depilacji woskiem.

Jeśli szukasz skutecznej, bezpiecznej i sprawdzonej metody usuwania włosów, elektroepilacja jest najlepszym wyborem.
Ważne jest jednak, aby wybrać nie tylko metodę, ale także specjalistę, który prawidłowo wykona zabieg. Nie chcę, abyś była uprzedzona, chcę tylko, abyś wiedziała jak najwięcej o różnych metodach i dokonała właściwego dla siebie wyboru, rozumiejąc ryzyko i konsekwencje dla swojego zdrowia.26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page