top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja na twarzyUsuwanie włosów między brwiami

Elektroepilacja między brwiami

Czas zabiegu: 30 minut

Przybliżony koszt: 130 zł.

Elektroepilacja włosków z okolicy brwi pozwala na stworzenie wymarzonej i trwałej lini łuków brwiowych. Gwarantuje również całkowite pozbycie się problemu z zrastającymi się brwiami. Zabieg przeprowadzany jest na każdym rodzaju włosków niezależnie od kierunku wzrostu. Podczas wizyty specjalista za pomocą specjalnego urządzenia uszkodzi mieszek włosowy, a w rezultacie zostanie zatrzymany proces wzrostu włosa. Odczucia podczas elektroepilacji brwi są porównywalne do tradycyjnego usuwania włosów pęsetą.

Elektroepilacja między brwiami

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Zabiegi na twarz są zalecane na jesień

Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na pewne istotne informacje dotyczące zabiegów na twarz w okresie letnim. Zalecamy nie przeprowadzać takich procedur w trakcie letnich miesięcy ze względu na ryzyko wystąpienia przebarwień skóry po zabiegu.

Jednakże, chcielibyśmy Was zaprosić do wypełnienia formularza, pozostawiając swoje dane kontaktowe. W ten sposób będziemy mogli zapisać Was na listę oczekujących na jesień. W początkach września skontaktujemy się z Wami, aby zaplanować Waszą wizytę.

Z troską o Was, zespół elektroepilaсja.pl

Elektroepilacja opinie

Elektroliza między brwiami - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja między brwiami cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów między brwiami

Chcesz pozbyć się włosów między brwiami i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów między brwiami

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji