top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja męska > Usuwanie włosów z palców

Elektroepilacja męskich palców

Czas zabiegu: 1-2 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Jeśli masz dość zmagania się z nadmiernym owłosieniem na palcach rąk i nóg, nasz gabinet elektroepilacji ma idealne rozwiązanie. Nasza usługa usuwania włosów z palców u rąk i nóg jest przeznaczona specjalnie dla mężczyzn i wykorzystuje zaawansowane techniki elektroepilacji do trwałego usuwania niechcianych włosów.

 Koniec z ciągłym przycinaniem włosów czy pielęgnacją - po naszej usłudze uzyskasz gładką, nieskazitelnie zadbaną skórę, która pozostanie taka na zawsze. Jeśli chcesz, aby Twoje palce u rąk i nóg zawsze wyglądały jak najlepiej, zarezerwuj u nas wizytę już teraz!

Elektroliza męska na palce

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza palców - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Сena elektroepilacja palców

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z palców

Chcesz pozbyć się włosów z palców i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów z palców

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji