top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja ciała Usuwanie włosów z szyi

Elektroepilacja szyi

Czas zabiegu: 1-3 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Piękna szyja jest ważnym aspektem atrakcyjności kobiety, ponieważ jest ona praktycznie zawsze otwarta i każda skaza, nieważne jak mała, jest natychmiast widoczna. 

U niektórych dziewczyn włosy na karku reprezentowane są przez lekką puszystość, a u innych są ciemne i sztywne. Usuwa się je zazwyczaj u fryzjera podczas strzyżenia. Trzeba jednak odpowiednio często podcinać włosy. Bardziej drastyczne metody usuwania włosów w tej okolicy są niekomfortowe, ponieważ skóra na szyi jest bardzo delikatna, więc nawet drobny błąd może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji.

W naszym gabinecie można poddać się zabiegowi usunięcia każdego włosa, bez względu na jego kolor czy strukturę.
Usługa usuwania włosów na szyi metodą elektroepilacji pomoże Ci odzyskać pewność siebie. piękno. 

 

Elektroepilacja szyi

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza szyi - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja szyi cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów na szyi

Chcesz pozbyć się włosów na szyi i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów na szyi

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji