top of page

Strona główna > Usługi > Elektroepilacja ciała Usuwanie włosów z linii brzucha

Elektroepilacja linii brzucha

Czas zabiegu: 1-3 godziny

Przybliżony koszt: od 205 zł

Obecność włosów na brzuchu u płci żeńskiej powoduje kompleksy i brak poczucia bezpieczeństwa. Zwykle włosy w tym obszarze są pojedyncze i dziewczyny usuwają je za pomocą pęsety. Ale co zrobić, gdy linia brzucha jest pokryta dość efektowną osłoną włosów?

 Elektroepilacja to najskuteczniejsza metoda usuwania włosów na brzuchu, które pozostawią Twoją skórę gładką i miękką, kobiecą i piękną. Podczas zabiegu do każdego mieszka włosowego wprowadzana jest cienka, jednorazowa igła - elektroda, która służy do niszczenia włosów. elektrody, do której dostarczany jest impuls elektryczny niszczący żarówkę. 

Nasza praktyka gwarantuje, że usuwanie włosów w okolicy brzucha za pomocą elektroepilacja jest bezpieczna, skuteczna i bezbolesna, a dzięki niej będziesz wyglądać jeszcze piękniej. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu!

Elektroepilacja linii brzucha

Bezpieczeństwo

Metoda elektroepilacji jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Podczas usuwania włosów za pomocą prądu elektrycznego, energia cieplna działa na mieszek włosowy, komórki macierzyste (z których zbudowany jest włos) oraz zasilające je naczynia. Inne struktury, narządy i tkanki nie są naruszone.

W moim gabinecie używam tylko jednorazowych sterylnych materiałów indywidualnie dla każdego klienta.

Skuteczność

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, która kontroluje również zastosowania medyczne, dopuszcza stosowanie etykiety

"Trwałe usuwanie włosów" jest zarezerwowane wyłącznie dla tej metody usuwania włosów, natomiast fotoepilacja i depilacja laserowa są określane jako "trwała redukcja włosów".

Elektroepilacja opinie

Elektroliza linii brzucha - oszczędność pieniędzy i czasu:

Jedną z zalet elektroepilacji jest to, że wymaga ona mniejszej liczby powtórzeń zabiegów niż inne metody usuwania włosów. Po pierwszym zabiegu większość klientów musi wracać na kolejne wizyty tylko co dwa miesiące.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się więcej włosów niż podczas kolejnych wizyt. Z każdą sesją elektroepilacji czas ten będzie znacznie krótszy.

Dlatego w Elektroepilacja.pl pobieramy opłatę za czas poświęcony na zabieg, a nie za leczony obszar, dzięki czemu obniżamy koszty Państwa wizyt. Co najważniejsze, wynik elektroepilacji zostaje z Tobą na zawsze.

Elektroepilacja linii brzucha cennik

Konsultacje dotyczące usuwania włosów  linii brzucha

Chcesz pozbyć się włosów  linii brzucha i spróbować elektroepilacji, ale po wysłuchaniu znajomych i przeczytaniu wielu sprzecznych informacji w internecie, nie wiesz, czy to właściwy zabieg dla Ciebie?

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na mojej konsultacji. Określimy Twój typ skóry i włosów oraz przeciwwskazania. Przeprowadzimy zabieg próbny (15 minut), aby ustalić Twój próg bólu i zaplanować przebieg zabiegów.

Łączny czas konsultacji - 30 minut
Opłata za konsultację - 100 zł

Konsultacje dotyczące usuwania włosów  linii brzucha

Najczęściej zadawane pytania o elektroepilacji